Nümerik Makine 2002 yılında kurulmuş olup 120 m2’lik ilk atölyesinde 4 yıl hizmet verdikten sonra 2006 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki kendi yerine taşınmıştır.

Firmamız faaliyet alanı olan Bilgisayar destekli CAD-CAM uygulamalarında teknolojinin en üst noktasındaki sistemleri kullanarak kısa sürede ülkemizde aynı sektördeki firmaların

yanında yer almayı başarmıştır. Özel Sektör fabrikalarında edinilen tecrübeyi müşterilerine hizmet olarak yansıtan Nümerik Makine’nin tek hedefi çalışanını ve müşterisini güler yüzlü tutabilmektir.

Firmamız bünyesinde çalışmakta olan demir dışı metal dökümhanemizde ahşap modellerini yaptığımız parçaların dökümünü yaparak nihai işlenmiş alüminyum döküm ağırlıklı malzemelerde sunmaktayız.


Kaliteye Verilen Önem

Bugün Nümerik Makine olarak yaptığımız işin doğruluğu ve hassaslığına tüm şirket çalışanları olarak çok önem vermekteyiz. Parçayı üretecek olan kalıbın bilgisayar ortamında üç boyutlu modellemesinin hazırlanarak, NC bölümümüzdeki takım yollarını çıkarıp CNC frezelere gönderilmesi,parçaların hassas işlenmesi,işlenen modellerin parlatılıp, temizlenip, montajlaşması ve son ürün kontrolünün hatasız bir şekilde yapılarak müşteri firmaların isteklerine uygun cevap veriyoruz.

Numune üzerinden, tersine mühendislik metodu ile 3D data oluşturup, model ve parça imalatı yapabilmekteyiz.


   


 

 

Copyright 2015 © NUMERİK MAKİNA Her Hakkı Saklıdır.